Nekmar

„NEKMAR HOLISTIC ULTRAPREMIUM“ yra tai, kas, mūsų manymu, yra geriausias maistas mūsų keturkojams draugams, kurį gali pasiūlyti šių dienų patirtis, technologijos ir ištekliai.

 

Kiekvienas „Nekmar“ produktas laikosi dviejų principų, iš kurių vienas – tiekti maistingą maistą su geriausiais ingredientais, o kitas – aktyviai palaikyti šunų sveikatą visiškai natūraliu ir holistiniu būdu.

MAŽAGRŪDIS

Mūsų mažagrūdžiai receptai yra fantastiškas aukščiausios kokybės mėsos (įskaitant šviežią mėsą) ir rudųjų ryžių derinys, kuris, mūsų žiniomis, yra geriausias angliavandenių šaltinis mitybos ir virškinimo požiūriu.

 

Kiekviename recepte taip pat yra kruopščiai parinktų vaistinių augalų, kurie aktyviai palaiko šunų sveikatą.

 

SVEIKATA YRA LAIMINGA!

NEKMAR
PUPPY & BABY 0-6 MONTHS

NEKMAR
PUPPY & JUNIOR 1-12 MONTHS

NEKMAR
ADULT SMALL & MEDIUM

NEKMAR
ADULT MEDIUM & LARGE

BE GRŪDŲ

Jūs ieškote savo šuniui dietos be grūdų ir primygtinai reikalaujate, kad jūsų keturkojis draugas būtų šeriamas geriausiai?

 

Pasirinkite bet kurią iš mūsų formų be grūdų, nesvarbu, ar turite šuniuką, jauną šunį ar suaugusį šunį, ir galite būti tikri, kad darote gera savo šuniui. Kiekvienas mūsų receptas be grūdų taip pat turi kruopščiai parinktas vaistines žoleles, aktyviai palaikančias šunų sveikatą.

NEKMAR
PUPPY & JUNIOR GRAIN FREE

NEKMAR
ADULT RABBIT & IBERICO

NEKMAR
ADULT SALMON & TROUT

MAŽAGRŪDIS MONOPROTEINAS

Rengdami šiuos receptus norėjome ne tik suteikti kitokį baltymo šaltinį skonio atžvilgiu, bet ir norėjome pateikti sprendimą šunims, kurių sveikatos būklė susijusi su tam tikru baltymų šaltiniu. Puiku žinoti, kad produktas, vadinamas Lamb & Rice, yra tikrai Lamb & Rice!

NEKMAR
ADULT FRESH LAMB

NEKMAR
ADULT FRESH DUCK

NEKMAR
ADULT FRESH TROUT

NEKMAR
PUPPY ROYALE