Sveikata

SVEIKATA YRA LAIMĖ!

 

Turėdami omenyje mūsų šūkį „sveikata yra laimė“, mes sudarėme klausimų ir atsakymų sąrašą, kurie padės išsirinkti idealų produktą iš mūsų asortimento ir galbūt rasti jūsų augintinį varginančią problemą.

1. Kokie produktai yra „Nekmar Ultrapremium“ asortimente?

„Nekmar“ prekės ženkle turime dvi produktų grupes:

– Mažagrūdžio maisto receptas, pagrįstas mėsa (kiekviename recepte yra šviežia mėsa) ir rudaisiais ryžiais, pridedant vaistinių žolelių ir vaisių. Mūsų mažagrūdžiuose receptuose rasite 50-60% gyvūlinės kilmės ingredientų.

– Receptai be grūdų, kurių pagrindas yra labai didelis mėsos kiekis (kiekviename recepte yra šviežia mėsa) ir bulvės kaip angliavandenių šaltinis, pridedant vaistinių žolelių ir vaisių. Mūsų receptuose be grūdų rasite apie 70% gyvūlinės kilmės ingredientų.

2. Ką reiškia „Holistic“ „Nekmar“ receptuose?

Ar kada susimąstėte, kodėl šunys dažnai valgo žolę, kai jiems blogai su skrandžiu, ir ar žinojote, kad toks elgesys pastebėtas ir laukiniuose šunyse? Vaistinės žolelės žmonių medicinos praktikoje buvo naudojamos nuo priešistorinių laikų, o šiais laikais vis dažniau atsigręžiame į natūraliuosius sprendimus.

„Nekmar“ augintinių mityba ne tik teikia pilnavertį, maistingą maistą, bet ir rūpinasi mūsų šunų sveikata, pagardinant visus mūsų receptus kruopščiai parinktomis vaistiniėmis žolelėmis, kad būtų sveikas ir laimingas gyvenimas. SVEIKATA YRA LAIMĖ!

3. Kokia mėsa naudojama ruošiant „Nekmar“ receptus?

MAITINAME MĖSA!!!

Visų „Nekmar“ receptų numeris vienas ingredientas – mėsa, tačiau ne bet kokia. ŠVIEŽIA MĖSA yra neatsiejama kiekvieno recepto dalis.

4. Kokia technologija naudojama gaminant „Nekmar“ receptus?

„Nekmar“ receptai yra virti garuose ir išspaudžiami dvigubo sraigto ekstruderiu, siekiant išlaikyti visas sveikas maistines medžiagas maiste ir Jūsų augintinio sveikatą.

5. Mano šuo yra išrankus, kurį receptą turėčiau rinktis?

Šunys mėgsta VISUS mūsų receptus, nes mūsų receptų gamybai naudojama technologija palaiko konservuotus ir šviežius ingredientus. Mūsų receptuose be grūdų yra didžiausias mėsos kiekis, todėl pirmiausia galite pabandyti su šiuo gaminiu.

Šunys MĖGSTA mėsą!

6. Jautrus skrandis

Jei Jūsų augintiniui lengvai sutrinka skrandis, siūlome išbandyti vieną iš mūsų mažagrūdžių receptų, pagrįstu vištienos ar žuvies mėsa. Šiuose receptuose esantys rudieji ryžiai padės tinkamai virškinti ir padės virškinimo sistemai atsigauti po negalavimų, o vištiena ir žuvis mažiausiai apkraus skrandį.

7. Jūsų šuo netoleruoja visų rūšių grūdų?

Tai lengva! Paprasčiausiai pasirinkite vieną iš mūsų fantastiškų begrūdžių receptų, mes net turime begrūdį maistą šuniukams ir jauniems šunims!

8. Mano šuo yra alergiškas tam tikram gyvūninių baltymų šaltiniui, ką turėčiau daryti?

Norėdami išspręsti šią problemą, patikrinkite mūsų mažai grūdų turinčių monoproteinų liniją. Šie receptai yra specialiai sukurti tam, kad suteiktų galimybę pasirinkti konkretų baltymų šaltinį ir išvengtų to, kas sukelia alergiją Jūsų augintiniui.

9. Kepenų ar diabeto problema?

Pienių erškėtrožiai yra visiškai natūrali priemonė, daugiausia naudojama kepenų problemoms gydyti, ji taip pat naudojama siekiant padėti valdyti diabetą. Drąsiai rinkitės bet kurį iš mūsų receptų, kuriuose yra pienių erškėtrožių ir padėkite savo augintiniui.

10. Kailio ir odos sveikata

Sveikas kailis ir oda „ateina“ iš vidaus!

Visų mūsų receptų rezultatas – sveika oda ir gražus spindintis kailis. Paprastai kailis tampa sveikas, gyvybingas ir patrauklus, jau po maždaug 4 savaičių. 4 savaites pamaitinę šunį pagal „Nekmar“ receptą, išmaudykite jį ir mėgaukitės, pokytis gali būti tiesiog drastiškas!

11. Kada turėčiau baigti šerti savo šunį puppy&junior receptų maistu?

Puppy&junior receptai turėtų būti šeriami tol, kol šuo išeis iš savo augimo stadijos.

Nors kai kurios miniatiūrinės veislės nustos augti jau 6–8 mėnesių amžiaus, tačiau yra kai kurių veislių, kurios nesustoja augti iki 18 mėnesių amžiaus.

Kol Jūsų šuo auga, turėtumėte šerti jį puppy&junior receptais.

12. Kokiu maistu turėčiau šerti senyvo amžiaus šunį?

Jūsų senoliui rekomenduojame vieną iš mūsų mažai grūdų turinčių suaugusiųjų receptų, pagrįstu vištiena. Nors vištiena yra lengvai virškinamas baltymų šaltinis, šiose formulėse taip pat yra gliukozamino ir chondroitino sulfato, kad Jūsų senukas galėtų lengviau judėti.

13. Kurį produktą turėčiau pasirinkti nutukusiam šuniui, kuriam reikia numesti svorio?

„Nekmar Pet Nutrition“ didžiuojasi galėdamas pasakyti, kad negaminame maisto iš nieko.

Nėra geresnio būdo išlaikyti gerą savo šuns formą, nei suteikti jam tinkamą aktyvumo, dietos ir poilsio santykį.

Štai keli patarimai, kurie gali padėti pasiekti norimų rezultatų:

– leiskite šuniui sveikai mankštintis

– sumažinkite maisto kiekį 10-15% nuo įprastai duodamo

– padalinkite dienos kiekį į 2 valgius per dieną, kur ryto porcija sudaro 60-70% dienos kiekio

– prieš pat šeriant šunį, užpilkite maistą šiltu vandeniu

NĖRA ATSAKYMO Į JŪSŲ KLAUSIMĄ?

PARAŠYKITE MUMS!